| KiaraHoney a întrebat:

Daca eu am soarele in berbec, luna mea in ce zodie se afla? Fundita:*happy

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Soarele are nevoie de doua sau trei luni pana parcurge o constelatie (o zodie). Luna poate fi oriunde in zodiac in tot acel timp. Nu dau doi bani pe horoscop sau astea pentru ca sunt aiureli, dar daca vrei neaparat sa afli atunci downloadeaza un program numit Stellarium. Dupa ce l'ai instalat, fixeaza data pe cand esti nascuta (nu conteaza ora) si vezi unde se afla luna sau oricare alta planeta. trebuie sa setezi una doua chestii in program, dar sigur te descurci ca nu'i super complicat.

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

In vacă.

| Malphas a răspuns:

Capră ştirbă.

| Andrei7520152 a răspuns:

Poti sa downloadezi de aici

http://stellarium.en.softonic.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu știam că luna e pe cer sad.

| VIDEODEK a răspuns:

Probabil in oaie.