| BestOfTheBest a întrebat:

Daca imi iese media generala din 5-8, 7, 95. ce sanse am sa intru la filo?happy unde se intra cu 8... sau. cat de mult m`ar ajuta notele din examen? de la romanahappy nu cred ca la mate i`ar interesa pe ei

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Nu e vorba că i-ar interesa pe ei, media se calculează oricum cu ambele examene, care contează la fel de mult indiferent dacă dai la MI sau la Filo.
Şanse ai dacă ei note bune în ambele examene.

2 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Depinde de unde esti.La mine la liceu este 8, 50, dar eu ma duc la mate-info intensiv engleza.

Sper ca te-am ajutat happy

| popclaudiu45 a răspuns:

Notele din examen te vor ajuta foarte mult sau te vor pune in dezavantaj acum depinde de ce note vei obtine la examene
Daca iti iese media 7.95 ai cam 50%sanse sa intri aici depinde si de ce medii au ceilalti copii ce vreau sa dea si ei la filo si depinde si de nr elevilor acceptati la profil deoarece pot ramanea locuri libere si intrii u. Funda pls