| goinadacian a întrebat:

Daca intr-un plic pun o foaie de hartie si o bila de metal si dupa dau foc plicului va arde foaie din el? Adica metalul absoarbe caldura deci va proteja foaie din plic? Dau funda pentru raspuns bun!

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pe zi ce trece vezi cu tristete cum scade nivelul de cultura crying

| Oana92 a răspuns (pentru cristimihailov):

De acord cu tine sad

| Radu284 a răspuns:

Tu iti bati joc de noi? Nu numai ca este o intrebare foarte tampita, de al carui raspuns iti poti da seama imediat, fara niciun experiment, dar o mai pui si de 3 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ia foc o casă, iar în casă se află un frigider, canapeaua de lângă el nu mai arde?

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stii ca cladirile virgula inalte sunt construite din frigidere, ca sa protejeze cladirea in caz de incendiu?