| Zendaa a întrebat:

Daca jucati adevar sau provocare cu cineva de obicei acceptati provocarile?

10 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Depinde ce provocari. Daca sunt lucruri usoare da. Daca joci cu cineva adevar sau provocare si te pune sa te dezbraci sau sa faci ceva rau sau in cel mai rau caz iti zice sa faci ceva cu el laughing nu. Asta este un simplu joc copilarasc in care sunt doua variante. Prima accepti provocarea si joci mai departe sau pur si simplu o refuzi si stai linistit.

| MisDia a răspuns:

Nu eu cateodata aleg si adevar. Dae ai grija deoarece unii iti pun intrebarea:este adevarat ca iti place de cutara. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai jucat de mult, dar, de obicei, alegeam adevarul.
1. Puteam sa mint.
2. Eram / sunt prea lenes pentru provocari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si normal ca da, la ce intrebari te poti astepta de la unii mai bine te faci de ris.

| rater1994 a răspuns:

Nu prealaughing

| Flav a răspuns:

Eu ziceam piua.

| Dean1996 a răspuns:

Le acceptam,dar daca eram pusa sa ma sarut cu cineva nu,mi se pare o porcarie,dar in rest le acceptam,adica erau amuzante,odata am fost pusa sa alerg intr-un picior dintr-un colt pana-n intr-altul strigand,, stefan, nu pot trai fara tine" laughing

| JohnnyBi a răspuns:

Imi plac provocarile. cat timp nu trebuie sa ma ling cu tipi sau sa joc tenis in p**a goala, mai in rest aleg provocarile. mi se pare anapoda cum toti numai adevar aleg. e un joc fun si cu putin alcool iese show, asa ca de ce sa stau sa zic da sau nu, cand pot face mult mai mult?

| pinkystyleツ a răspuns:

Da depinde de provocare laughing

| Adda24 a răspuns:

Eu aleg de obicei Provocarile dar depinde si ce provocari sunt exbig grinaca imi zice sa imi pui tricoul invers, accept, dar daca imi zice sa ma dezbrac, nu.