| KiszMy a întrebat:

Dacă operațiile estetice nu sunt obligatorii pentru "urâți", de ce tratamentele psihiatrice sunt obligatorii pentru "nebuni"?

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu te opera a aaaaaaaaa; frumusetea o ascunzi in suflet.winking laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Oamenii urati nu iti pun viata in pericol. Ce intrebare tampita e asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare proasta.

| tril a răspuns:

Uratenia nu ucide pe nimeni. Pe cand nebunia... Asa ca, trebuie tratata sau tinuta in frau.

| JulietteJokes a răspuns:

A fi urat nu este o condiție a ființei umane. Nu ii pune in pericol sănătatea. Frumusețea este relativa. Nu exista oameni frumosi sau urati. ☺ toți murim.

| KiszMy explică (pentru JulietteJokes):

Vrei să spui că a fi frumos nu e o condiție a ființei umane. Frumusețea este relativă, dar la fel și normalitatea sau nebunia.

| JulietteJokes a răspuns (pentru KiszMy):

A fi nebun este o problema de sănătate. Daca esti nebun automat ceva nu funcționează corect.