| rockveion a întrebat:

Daca pamantul este inconjurat de centura van allen noi cum am ajuns pe luna?

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pai toate navele spatiale care ajung pana la centura sunt protejate impotriva radiatiilor. In plus radiatiile prezente in centura nu sunt foarte daunatoare omului, doar moderathappy. In plus, de obicei cand o nava spatiala trece prin centura toate comunicatiile se intrerupbig grin Cred ca stiai ca se intrerup comunicatiile dar nu stiai de ce.

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Cum? centura? n-am inteles eu mare lucru din viata, dar chiar asa? centura van allen?

| Malphas a răspuns:

Ai auzit de Area 51? Da... e prostie laughing.

| DBlack a răspuns:

Se pare ca unii oameni nu au aflat ca aselenizarea pe luna a fost o vrajealahee hee. americanii nu au ajuns niciodata pe luna! spune-mi si mie ceva logic. daniel, daca americanii au ajuns pe luna in 70 si ceva. acum de ce nu o mai fac?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu prea am ajuns pe luna.tu ai fost? cat mai e biletul?