| IonelFlorianUrzica a întrebat:

Dacă se va inventa o tehnologie în viitor prin care oamenii sa își facă operație și sa fie jumătate bărbați jumătate femei ce ar spune fundamentaliștii religioși despre asta? Și mai important ce ar spune persoane ca VoidEternal cărora le lipsește o doaga și nu sunt în stare sa gândească despre asta? Adică deja avem transexuali și exista schimbare de sex, de ce nu ar putea exista și operația de adăugare a sexului sau operația de schimbare de rasa? De ce trebuie sa fie totul după firea naturii? De ce nu putem fii orice ne dorim sa fim fără sa fim atacați de rasism și discriminare?

42 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cauza ca, lumea se prosteste tot mai tare si inventeaza tot felul de chestii impotriva Naturii.
Uite-te in oglinda! big grin

| IonelFlorianUrzica explică (pentru Bula):

Ce comentarii lipsite de umor faci! Sa te iei de mana cu VoidEternal și cu alții cu iq mic

| IonelPacate a răspuns (pentru Bula):

De ce mai folosesti telefon?

| IonelFlorianUrzica explică (pentru IonelPacate):

Ce legătură are cu întrebarea

| IonelPacate a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

"lumea se prosteste tot mai tare si inventeaza tot felul de chestii impotriva Naturii."

| Bula a răspuns (pentru IonelPacate):

Folosesc telefon doar pentru convorbiri (cu butonase happy ).

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica iti doresti sa poti face o schimbare la tine in pantaloni, dar in loc sa meditezi la schimbarea in sine, tu meditezi la parerea unor incuiati despre schimbarea pe care oricum nu prea poti sa o faci?
Pai tu cersesti atentie, si atat.
Oamenii normali nu te vor condamna in functie de sexul pe care il ai sau il dobandesti. Nu mai cersiti atentie pe tema asta, e corpul vostru, faceti ce vreti.
Iar religia este de domeniul trecutului, nu-i pasa nimanui ce rahaturi mai debiteaza, oricum biserica nu mai respecta nici macar Biblia, s-au denaturat complet.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Și tu crezi ca nu va fi posibil niciodată?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Nu, ca esti si prost.
AM ZIS CA NU II PASA NIMANUI DE CEEA CE AI TU IN PANTALONI.

Poarta 8 identitati sexuale diferite, nu imi pasa, nu ma deranjeaza. Dar nu mai cersi atentie pe tema asta, nu ne mai semnaliza ca esti prost.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Tocmai mi-ai dovedit ca nu ai nimic în cap! Adică eu îți pun o întrebare și tu habar nu ai sa răspunzi

| LisaJulie a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te preocupe asta, deoarece asta nu cred ca va fi posibil în secolul XXI!

| IonelFlorianUrzica explică (pentru LisaJulie):

Asta sa o crezi tu, pune mana și informează-te!

| LisaJulie a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Da eu sunt informata si te asigur ca tehnologia asta nu exista acum!

| 1onur a răspuns:

Deja este mult mai rău decât ce-ți dorești tu să se întâmple. Oamenii se îndepărtează de Dumnezeu de Adevărul Adevărat și uite așa începe toți sa se îmbolnăvească și uite așa apar bolnavi mintali toți nenorociți bulangi proxeneți pedofilii criminali drogați violatori să-și facă de cap cu sufletele oamenilor nevinovați îndemnându-i și pe ei la multe porsti multe drumuri greșite încurajândui că anormalul sau devina normal de dezumanizăm dacă accepta orice prostie și drumuri greșite de "bine" cu cât ne vom îndepărtat de Dumnezeu cu atâta mai mult vom fi pradă ușoară la "tehnologia" asta la orice fel de bătaie de joc de sufletul trupul nostru acum ne facem că "nu știm" " nu ne dăm seama" de faptele nostre dar nu pentru mult timp.

| 1onur a răspuns:

Uităte cu ochii liberi cum se vede cum oamenii încep sa nu mai fie oameni și încep să se îmbolnăvească de tot felul de apucături sechele fetișuri dorințe care mai de care bolnave mintal nu vezi paradele cu bulangi? Unde este în asta "normalitate" eu le dau la ăștia foc ca șobolani sa ardă eu spun direct pe față nu accept așa ceva nu am acceptat Niciodată gay transexuali bulangi pe ăsta nu trebuie săi vedem nici pe străzi și nici lângă un copil nenorociți ăștia cu apucăturile lor care se identifica ca femei când ei sănt bărbați dacă se uită în oglindă este de ajuns ăștia nu nici unul singur dintre ei discernământul pe astea cine îi acceptă ca oamenii sănătoși și normali sigur are probleme grave grave grave rău rău rău de tot se sănătate din cauza lor mulți copii mulți Adolescenți mulți minori se întâlnesc ajung sa fie dezumanizați din cauza ca susținem prostia și pe bolnavi ăștia care apar peste tot pe rețele sociale și la televizor copii au înclinați murdare bolnave mintale trebuie sa nu normalizăm așa ceva Niciodată fiindcă deja se vede cu ochiul liber ce se întâmpla cât haos fac bolnavi ăștia mintali.

O femei este o femei. Un bărbat este un bărbat. Un copil este copil. Un minor este minor. Un Adolescent este un Adolescent. Ăsta este normal asta este să fie om cu Adevărat sănătos cu discernământul Adevărat apt.

Nu mai normalizați Anormalul toți bolnavi mintali fără discernământ fără sănătate. Nu există n-a existat și nu va existat în veci vecilor din femei săte faci bărbat iar din bărbat sa devina femeie este bolnav grav grav grav de rău așa ceva este Anormal "oamenii " ăștia trebuiesc tratați nu sa aibă propiul lor steag. Steagul lor este strigătul ne sănătății lor si dezumanizări nu trebuie sa acceptat Niciodată așa ceva Niciodată. Prefer sa iau în glonț și un cartuș de gloanțe în mine da nu voi accepta în viața mea așa ceva. Cine vrea săi accepte sa stea la rând eu nu stau la rând cu bolnavi fără Discernământ fără sănătatea Adevărată

| 1onur a răspuns:

După ce că toți bulangi toți Criminali toți bolnavi mintali toți Pedofili toți Proxeneți toți violatori adus Pământul și viețile sufletele oamenilor cu susul în jos și îi nenorocește pe oamenii pe viață pentru lăcomia lor care nu se mai satură nici unul din ei in rasa lor după ce ce există atâta duminica între oamenii atâta prostie se încurajează și se acceptă tot felul de legi bolnave care mai de care murdare tu îți dai seama cât haos îți dorești tu cu "tehnologia " ta sa faci omenirii oamenilor îți dai seama de "tehnologia" ta cât haos va face oamenilor? Ce nu este de ajuns? Ce te nemulțumește? Nu vezi atâta nedreptate? Nu vezi atâta prostie în lume? Nu vezi cum oamenii se Dezumaniseză se îmbolnăvească pune bani pe primul loc pune fel și fel de vici pe primul loc înaintea sufletului trupului lor și înaintea lui Dumnezeu pun tot felul de apucături și sechele pline și pline de anormalități bolnave întunecate murdare...

| 1onur a răspuns:

Ce te nemulțumește pe tine la omenire și oamenii de-ți dorești atâta de multă "tehnologia " ta să-și facă apariția cu ce crezi că va face bine la oamenii omeniri înveți ta? Unde vezi tu ceva sănătos pentru oamenii ceva bun Pentru oamenii în privința la "tehnologia " ta?

| Cipi1212 a răspuns:

O astfel de ființă ar fi dezgustătoare.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru Cipi1212):

Eu cred ca ar fi o revoluție a științei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti bulangiu si te cam prea intinzi cu intrebarile, cred ca nu intelegi ca voi nu aveti drepturi.

| IonelPacate a răspuns (pentru anonim_4396):

Irelevant daca ar fi sau nu, asta nu are legatura cu intrebarea

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Voi cine? Și tu ai, hai sa fim serioși, unii chiar nu au minte nu contează dacă fac parte din LGBTQZ, Furry/Therian sau straight

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Voi astia stricati de cap.Eu am ce, ca nu are sens ce ai scris.Pe langa asta, de unde sa stim noi sa-ti raspundem la intrebare, nu putem generaliza pentru toata lumea, fiecare are propria parere, deci pe scurt tu ai pus o intrebare doar ca se te afli in seama si sa faci scandal.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Hai nu ma inebuni, sunt stricat la cap pentru ca vreau ca toata lumea sa fie egala si sa inceteze discriminarile impotriva minoritarilor

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Si de ce mai raspunzi, doar ca sa te bagi in seama?

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Cat rasism vad in intrebarile tale, intr-o tara civilizata din vest erai amendat pentru asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Tu nici macar nu ai zis ce rasa esti, ca esti negru, alb sau mai stiu eu ce, nici nu are legatura cu rasismul.Eu nu cred, stiu ca esti bolnav mintal.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt alb, și ma refer la rasa adică om, nu știi nici sa citești! Vai de capul tău du-te la grădiniță

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Tu nu vezi o problema in ce scrii, pentru ca e normal pentru tine, dar te anunț ca scrii ca un handicuplat, nu are nici o logica, imprăștii doar niste cuvinte care nu se leaga intre ele bai pampalaule.Inainte sa tot faci gura pe nu stiu eu ce site-uri te rog eu, du-te si invata limba romana, daca vrei iti platesc eu niste ședințe ca vad ca esti prost rau.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Nici tu nu știi sa citești și sa scrii, cred ca nu știi nici sa vorbești! Ai terminat clasa I?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Ce nu am scris corect câine prost, vad ca te cam aprinzi si vrei sa-mi dai peste nas dar tu doar te repeți cu același raspuns.Tu continua sa scrii, ca imi dovedești doar cat ești de incult.Venind vorba de studii, nu are neam de neamul tau jumătate din cunoștințele mele.
Dar eu sunt bun si iti dau voie sa-mi latri inapoi cu cate un raspuns care nu are nici un sens, ca vad ca nu esti înzestrat cu minte.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Mai tembelule, imbecilule analfabetule fără pic de obraz ce ești ai grija cum vorbești și du-te la un control și termina cu insultele și întrebările rasiste! Hai fa pasi, ca stai aici degeaba, oricum nu te baga nimeni în seama

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Nu am nevoie de studii, ca vad ca tu cu studii ai un creier mai mic decât al unei celule, nici nu cred ca îl folosești

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Te-ai enervat moșule, ai tu grija la vocabular sa nu cumva sa-ti dai drumul pe tine.Vezi ca eu inca nu sunt major dar cred ca pot sa-ti dau niste lectii in orice domeniu, ca vad ca ai trecut degeaba prin viata asta.Acuma pe internet esti tare si vad ca stii sa comentezi dar in viata reala stii si tu ca esti doar un purice,un nimic pentru societatea asta, de aia si tot pui intrebari tampite pe site-ul asta, ca in viata reala nu esti in stare sa socializezi, stai ca mizerabilul in casa.
Hai te las, ca nu vorbesc cu scanduri putrede!

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Hahaha, deci ești minor limitatule intelectual! Nici tu nu cred ca ai o viata și parintii te țin doar pentru alocație ca altfel ai fi la o casa de copii cu iq sub 50! Hai lasa vrăjeala ca m-am prins cum e cu tine!

| Kiran a răspuns:

Totul este in functie de firea naturii pentru ca astfel ar fi o abominatie. Cainele nu este caine si o specie de T-Rex, copacii sunt de fapt creaturi cu inteligenta artificiala si tot ce cunoastem pana acum este de fapt o eroare, chiar si

Avem nevoie de ancore in a ne stavilii ceea ce suntem in limita naturii, altfel, ar fi haos ca in anii 10 i.Hr cu foamete boli, razboaie si lista continua. Chiar e necesar sa va bateti cu pumnii in piept despre sexe, egalitate si orice va mai urma? Romania nu s-a format intr-o zi, i-a fost nevoie de sute de ani de plecaciuni, tradari, lupte pentru a fi ceea ce este acum, asa cred ca nici lucrurile mentionate de tine mai sus nu vor putea deveni reale intr-o zi. Si daca toti devenim experimente in laboratoare si vor mai exista o mana de oameni cu ideologii asemenea lui Adolf. cine va lupta? Sau veti creea si un barbat-femeie cu 4 picioare, 6 maini si piele de sarpe pentru a va apara?

E democratie, bucura-te de pace, viziteaza lumea, fi orice vrei dar nu fa reclama, in caz contrar, cum te-ai simtii stiind ca intr-un univers paralel, puteai fi un om creeat intr-un laborator cu ADN-ul folosit de la un om nascut biologic.

(nu o lua ca pe un lucru negativ, ci doar un contra-argument la ceea ce ai mentionat mai sus, ai tot dreptul sa spui asta)

| IonelFlorianUrzica explică (pentru Kiran):

Eu cred doar ca toată lumea are dreptul sa fie ce vrea

| Kiran a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

E o zona gri sa ai drept de a fi ce vrea, poti fi hot, violator, criminal si sa ai drept de a face asta? fraza ta trebuie completata intr-o maniera mai crestina.

| 1onur a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Nu toți oamenii sănt oamenii. Și nu toată lumea este toată lumea.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru Kiran):

Nu eu vorbesc de sex, de rasa, de regn! Oamenii ar trebui sa aibă dreptul sa îl schimbe

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Nu cred ca o sa-i pese cuiva de operatia asta. Ar trebui sa se aloce un buget pentru astfel de studii si nu stiu cine le-ar aproba. Pentru ca nu sunt suficienti oameni care sa-si doreasca lucrurile astea. Pana si transexualii sunt foarte putini. Vad conservatori plangandu-se de transi mai des decat vad sau aud de transi laughing

Religiosii se vor plange mereu de absolut orice schimbare sau progres.

| IonelPacate a răspuns:

Nu vor putea face nimic, prietenasul lor imaginar e prea ocupat cu inexistenta