| IonelFlorianUrzica a întrebat:

Dacă se va inventa o tehnologie în viitor prin care oamenii sa își facă operație și sa fie jumătate bărbați jumătate femei ce ar spune fundamentaliștii religioși despre asta? Și mai important ce ar spune persoane ca VoidEternal cărora le lipsește o doaga și nu sunt în stare sa gândească despre asta? Adică deja avem transexuali și exista schimbare de sex, de ce nu ar putea exista și operația de adăugare a sexului sau operația de schimbare de rasa? De ce trebuie sa fie totul după firea naturii? De ce nu putem fii orice ne dorim sa fim fără sa fim atacați de rasism și discriminare?

42 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

O astfel de ființă ar fi dezgustătoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Tu nici macar nu ai zis ce rasa esti, ca esti negru, alb sau mai stiu eu ce, nici nu are legatura cu rasismul.Eu nu cred, stiu ca esti bolnav mintal.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt alb, și ma refer la rasa adică om, nu știi nici sa citești! Vai de capul tău du-te la grădiniță

| IonelFlorianUrzica explică (pentru Cipi1212):

Eu cred ca ar fi o revoluție a științei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Tu nu vezi o problema in ce scrii, pentru ca e normal pentru tine, dar te anunț ca scrii ca un handicuplat, nu are nici o logica, imprăștii doar niste cuvinte care nu se leaga intre ele bai pampalaule.Inainte sa tot faci gura pe nu stiu eu ce site-uri te rog eu, du-te si invata limba romana, daca vrei iti platesc eu niste ședințe ca vad ca esti prost rau.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Nici tu nu știi sa citești și sa scrii, cred ca nu știi nici sa vorbești! Ai terminat clasa I?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Ce nu am scris corect câine prost, vad ca te cam aprinzi si vrei sa-mi dai peste nas dar tu doar te repeți cu același raspuns.Tu continua sa scrii, ca imi dovedești doar cat ești de incult.Venind vorba de studii, nu are neam de neamul tau jumătate din cunoștințele mele.
Dar eu sunt bun si iti dau voie sa-mi latri inapoi cu cate un raspuns care nu are nici un sens, ca vad ca nu esti înzestrat cu minte.

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Mai tembelule, imbecilule analfabetule fără pic de obraz ce ești ai grija cum vorbești și du-te la un control și termina cu insultele și întrebările rasiste! Hai fa pasi, ca stai aici degeaba, oricum nu te baga nimeni în seama

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Nu am nevoie de studii, ca vad ca tu cu studii ai un creier mai mic decât al unei celule, nici nu cred ca îl folosești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Te-ai enervat moșule, ai tu grija la vocabular sa nu cumva sa-ti dai drumul pe tine.Vezi ca eu inca nu sunt major dar cred ca pot sa-ti dau niste lectii in orice domeniu, ca vad ca ai trecut degeaba prin viata asta.Acuma pe internet esti tare si vad ca stii sa comentezi dar in viata reala stii si tu ca esti doar un purice,un nimic pentru societatea asta, de aia si tot pui intrebari tampite pe site-ul asta, ca in viata reala nu esti in stare sa socializezi, stai ca mizerabilul in casa.
Hai te las, ca nu vorbesc cu scanduri putrede!

| IonelFlorianUrzica explică (pentru anonim_4396):

Hahaha, deci ești minor limitatule intelectual! Nici tu nu cred ca ai o viata și parintii te țin doar pentru alocație ca altfel ai fi la o casa de copii cu iq sub 50! Hai lasa vrăjeala ca m-am prins cum e cu tine!

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Nu cred ca o sa-i pese cuiva de operatia asta. Ar trebui sa se aloce un buget pentru astfel de studii si nu stiu cine le-ar aproba. Pentru ca nu sunt suficienti oameni care sa-si doreasca lucrurile astea. Pana si transexualii sunt foarte putini. Vad conservatori plangandu-se de transi mai des decat vad sau aud de transi laughing

Religiosii se vor plange mereu de absolut orice schimbare sau progres.