| CreatorulLabirintului a întrebat:

Daca suferi de sindromul gandirii abstracte, e recomandabil sa te cronicizezi ¿ Te poti vindeca printr-o gandire comuna, literara?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ha, ha, ha, in general cei care nu pot gandi abstract sunt numiti autisti.

| DincaAdrian98 a răspuns:

De ce consideri gandirea abstracata ca fiind "o boala"? multi incearca sa o dobandeasca, dar putini reusesc! abstractizarea este o insusire care iti va fi de folos in domenii foarte bine platite. Vrei un exemplu? programarea