| DaciaRomania a întrebat:

Daca unii zic că nu există extratereștrii, cum de există sute și poate chiar mii de semne, chestii ciudate pe cer pe care nimeni nu le poate explica? Ar inventa cineva așa ceva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu numai pe cer exista.
Citeste cartile lui Daniken (si nu numai)!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Piramidele le au facut daci, daci sunt extratereștrii

| DaciaRomania explică (pentru RAY):

Ce glumă e și asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce chestii ai văzut tu pe cer?

| DaciaRomania explică (pentru suntserios):

Nu eu, dar exista filmări și mii de oameni ce au văzut așa ceva în toată lumea, de zeci de ani

| relian a răspuns:

Hotarastete ori Dacia ori Romania laughing nu le mai mixa, ce faci inventezi un nou nume acum. Uite si tu cum inventeaza oamenii numel povesti, apoi te miri sau intrebi mirat cine ar inventa asa ceva laughing uite unia ca si tine, altii pentru bani, altii pentru putere si asa mai departe.

Numa ce am aflat acum mai nou, ca Anglia si Franta au ca legenda, aparitia lor ca popor, au legenda ca ai ar fi urmasii troienilor laughing asta cit se poate de serios, deci Anglia si Franta is urmasii troienilor aia ce au fost invisi de greci, iti vine sa crezi asa ceva?

Au inventat acele legende, is din evul mediu, pe timpul imperiului roman nu existau acele legende, au fosot dupa inventate.

Asa ca nu te mai mira cine inventeaza sau pentru ce laughing Chestiile ciudate is ciudate pentru unia care nu si le explica, dar toate au o explicatie, nu-i nimic in neregula.
Extraterestrii exista, sau mai bine spus au existat, noi am fost si suntem acei extraterestrii, desi si asta e tot o teorie, nu-s dovezi, dar noi am putea sa fi extraterestri, am ajuns aici de altundeva, am ramas aici si cam asta ar fi.

| VoidEternal a răspuns:

Da, ar inventa. Crezi cumva că oamenii nu sunt capabili sa mintă?

Jumătate din ce auzi mai ales online e bullsh1t.

| TimberWolf a răspuns:

Extraterestrii exista, sunt o groaza aici pe TPU, in special pe sectiunea dragoste si sex.

| Theo94 a răspuns:

In univers nu suntem singuri numai ca din cauza distantelor enorme dintre stele si galaxii este foarte greu de calatorit intre ele, i-a prea mult timp cu tehnologia actuala. Dar asta nu inseamna ca orice chestie pe care o vezi ca zboara si nu a fost identificata inseamna ca este un obiect zburator de origine extraterestra.
Pana in prezent nu avem nici o dovada ca am fost vizitati de vreo civilizatie extraterestra

| EestiSodalane a răspuns:

Toate au fost explicate

| DaciaRomania explică (pentru EestiSodalane):

De cine?

| EestiSodalane a răspuns (pentru DaciaRomania):

De diversi oameni. De fiecare data cand se zvoneste ca s-a observat un OZN poti gasi pe internet oameni explicand respectivele fenomene.

| Smellslikecarotss328 a răspuns:

Nu cred ca sunt neaparat extraterrestrial sau asa. Sunt chestii random. Da, desekori ma gandesc ca mai exista in alt univers, in alta Galaxie poate semne de viata... poate exista oameni sau alte chestii care sunt mai evaluate decat noi, sau poate traiesc intr-un fel de prehistoric.....nimeni nu poate nega asta