| TheDeadMan a întrebat:

Daca viata ar fi o para ce ai face? E o intrebare filosofica asa ca tratati-o ca atatre.

11 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

As baga-o intr-o sticla cu palinca happy

| 4b a răspuns:

Imi fac un tratament de infrumusetare a vietii cu perewinking
Sanatate...

| faramatania a răspuns:

O pară vrei să spui? Păi ce-aș putea să fac, as lăsa-o să se coacă, pentru că așa necoaptă nu cred că valorează nici o para chioară, iar apoi, aș mai vedea eu.Wow, para que la vida.

| TheDeadMan explică (pentru faramatania):

Si daca ar fi o gutuie?

| faramatania a răspuns (pentru TheDeadMan):

Really,I don't know.Ca să-ți iasă ceva dintr-o gutuie, chiar trebuie să fii filozof, iar la ora asta, inspirația mea e cam varză.

| dragos9234 a răspuns:

M-as uita la ea incercand sa inteleg ce este cu adevarat.

| TheDeadMan explică (pentru dragos9234):

Dar daca ar fi o gutuie?

| dragos9234 a răspuns (pentru TheDeadMan):

Acelasi lucru.

| Delicacy a răspuns:

Aş deveni un vierme înfometat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș lăsa-o să ardă.

| thefighter1 a răspuns:

As sacrifica-o si as planta semintele pana nu e prea tarziu.