| RAY a întrebat:

Daca visele sunt a doua viata care o traim v-ati gandit vreodata la asta?

33 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Mădă0611):

Daca isi spun ca azi noapte am visat o persoana care nu am vazut-o niciodata si o poveste care m-a impresionat

| Miauti a răspuns (pentru Mădă0611):

Pai da! poti continua visul de unde ai ramas sau sal continui. Daca o luam prin analiza toate visurile visate de o persoana punem ajunge la concluzia ca ele se leaga ca o poveste, DAR...

| Mădă0611 a răspuns (pentru Miauti):

Zicea de vise, nu visuri. Vise inseamna proiectii in somn, visuri inseamna dorinte. Visele nu le prea poti continua.