| t42 a întrebat:

Dati-mi un program cu care pot sa rezolv probleme de mate

Răspuns Câştigător
| ChibiRose a răspuns:

Este unul foarte foarte bun numit invatat.Cauta-l si invata bine ce trebuie sa faci! Mai e unul bun numit Classes Atention(atentie la clasa). Sper sa te ajutewinking

7 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Hai ca-ti dau doua mai bine. laughing

| Slavian a răspuns:

Gandirea.

| Thunder a răspuns:

Nu vrei un program cu care sa reusesti in viata?

| MMadalina a răspuns:

Nu exista program pentru asa ceva...winking

Eu nu va inteleg pe astea care vreti programe ca sa va faceti temele. Ce naiba, daca nu intelegeti ceva la scoala de cu nu intrebati profesorul?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://forum.matematic.ro/index.php?c=1 :)) Cred ca trebuie sa ai cont :-? Nu stiu daca e bun :P Stiu ca am facut o greseala sa-i dau dar imi place sa ajut oamenii :)

| ChibiRose a răspuns:

Bine, asta a fost test sau ceva gen? Nu ma prind.Am fost ironica si bam...funditzaa...care e faza?

| Crisu_7532 a răspuns:

@thunder91: mi-a placut raspunsul. foarte la obiect.
ca veni vorba, copiii din ziua de azi chiar nu mai au creieras deloc? s-a atrofiat complet de au nevoie de "programe" cu care sa rezolve temele? dc dracu ii mai trimitem la scoala? copilule, d-aia te duci la scoala, d-aia ai manuale si d-aia ai profesori: CA SA INVETI! ce naiba, treziti-va la realitate, ca ajungeti niste legume incompetente si cu IQ-ul cat numarul de la pantofi!