| elasexygagica a întrebat:

De ce nu se legalizeaza prostitutia? eu zic ca romania ar iesi din criza daca sar legaliza love struck voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| valy1233 a răspuns:

Ai presta si la mine serviciul asta daca s'ar legaliza?

33 răspunsuri:
| MaDuulicii a răspuns:

Wow fataa. tu macar gandesti inainte sa scrii pe TPU? eu cred ca nuoh go on daca iti place atat de mult prostitutia banuiesc ca vrei sa o practici si tu dar din pacate pentru tine gagico nu e legalawinking

| MaDuulicii a răspuns:

App ce zici sa legalizam si violul asa poatee poate ai si tu sanse sa fii legata de patsmugrolling on the floor

| MaDuulicii a răspuns:

App ce zici sa legalizam si violul asa poatee ai si tu sanse sa fii legata de patsmugrolling on the floor

| MaiiaAna a răspuns:

Daca s-ar legaliza prostia ar fi mai bine!