| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu va plac intrebarile stupide? Doar nu va obilga nimeni sa raspundeti la ele.

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Da am observat si eu acum ca nu mai merge link-ul. Deci, de ce nu imi plac intrebarile stupide? - Pentru ca fac de ras comunitatea noastra online, e plin internetul cu site-uri si bloguri unde oamenii pe buna dreptate ne posteaza la sectiunea retarzi. E de ajuns? Sau mai vrei si alte argumente?
Stiu ca nu ne obliga nimeni sa raspundem la ele, dar deja nu mai este amuzant, este revoltator pentru un site care se respecta cu 302.574 de utilizatori sa vezi intrebari tampite legate de sex adresate de un pusti de 10 ani la sectiunea,, Stiinta & Filosofie''
PS: eu daca as fi moderator as interzice aceste intrebari.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că ocupă spaţiu, fir-ar al dracu' de întrebări stupide!

| DakotaRoyse a răspuns:

Îs faine până-s amuzante.

| anonim_4396 explică (pentru Dreamer):

N-am inteles nimic. Dar in fine.

| Dreamer a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am observat si eu acum ca nu mai merge link-ul. Deci, de ce nu imi plac intrebarile stupide? - Pentru ca fac de ras comunitatea noastra online, e plin internetul cu site-uri si bloguri unde oamenii pe buna dreptate ne posteaza la sectiunea retarzi. E de ajuns? Sau mai vrei si alte argumente?
Stiu ca nu ne obliga nimeni sa raspundem la ele, dar deja nu mai este amuzant, este revoltator pentru un site care se respecta cu 302.574 de utilizatori sa vezi intrebari tampite legate de sex adresate de un pusti de 10 ani la sectiunea,, Stiinta & Filosofie''
PS: eu daca as fi moderator as interzice aceste intrebari.

| FerLin a răspuns:

Pentru ca de obicei oamenilor nu le place sa-ti bata capul cu frustrarile altora de moment ce le au pe ale lor pe cap.

| Eatmygun a răspuns:

Asta e una din ele.

| maiAm8conturi a răspuns:

Intrebarile n-au nicio vina, cei care le pun ar trebui sacrificati.

| anss23 a răspuns:

Pentru ca unii oameni de pe acest site chiar au nevoie de ajutor si intrebarile stupide doar ocupa spatiul.

| ROB3RT89 a răspuns:

Dar tie de ce iti place sa le pui? Chiar te reprezinta sau pur si simplu te simnti tu mai bine?! Scopul acestui site e serios si asa ar trebui sa fie toti useri, nu sa vina toti pustani sa faca trolling ieftin si demodat...

| anonim_4396 explică (pentru ROB3RT89):

Bun. Si raspunsul tau la intrebarea mea care e?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca citesti cu atentie rapunsul meu, vei intelege! Am uitat sa subliniez cuvantul "serios" asta sa intelegi tu mai bine...