| GeOrGy2110 a întrebat:

De ce sunt toti obsedati de funde, voturi si puncte, primesti ceva daca ai cele mai multe puncte?

8 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Primesc o p**a
experienta, si un stupid de la denis1521happy

| ΔH a răspuns:

Eu le dau stupid si nefolositor la toti ratatii care cersesc funda.
Fundita? :X :X (am glumit rolling on the floor) )

| harciog a răspuns:

Mai bine ma car naibii in padure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gadila amorul propriu, asta-i tot.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ei cred ca acumuland puncte si voturi ajung experti.depinde mult daca raspunsul este de calitate

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! probabil toti vor sa devina experti, dar nu ii intereseaza daca raspunsurile lor sun de buna calitate...happy

| KillSuckers a răspuns:

Pentru ca fundele si voturile iti creste nivelul de popularitate. Cresti in rank.De aceea sunt obsedati de funde.

| Sentinel a răspuns:

Mereu am crezut ca un sistem de punctaj are ca scop antrenarea Ego-ului din fiecare om si prin urmare crearea de si mai multa inconstienta deoarece instiga la concurenta "care are mai mult e mai bun, mai superior".