| juniper a întrebat:

De unde pot cumpara un skateboard bun?

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna sunt multe locuri,: carefour am vazut cateva dragutetongue...in targuri am mai vazuttongue...Incearka s o sa gasesti succestonguehappy
ByehappyElly

26 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De la Intersport dar e scump. Du-te acolo si gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din hypermarketuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz de la rco dar trebuie sa fie peste 2 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti poti cumpara unul de la intersport....au skateboarduri ff bune la 90 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca super sport, sunt f tari da cam scumpe in jur de
(200. 99RONI) daca nu gasitii incercati la rulez un magazin de langa Mc-ul de la parcul cismigiu(bucuresti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in base, pe lipscani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe lipscani am auzit ca sunt multe bune. e scump, dar nu se rupe; a prima trantirura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si putin mai incolo de Mc-ul de la cismigiu...in boarders.Sunt bune si nu se rup repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In care four pti gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica un skate rco e in jur de 2 milioane laughing e in jur de vreo 20 lei 30 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DECATHLON daca stai in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit in auchan dar sunt Rco...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Cora am gasit skate rco cu 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un skateboard bun poti cumpara din cora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intersport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intersport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum ma din hipermarker sau intersport ba? luativa de pe site-ul www.bmxmagazin.ro aka free time sport shop. sunt mai scumpe dar merita toti bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat de la intersport din constanta la un pret de 169 lei. E de la firefly si e super tare si foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

| terente a răspuns:

Poti daca vrei sa-ti iei de la intersport acolo gasesti skateuri bune.

| sdat a răspuns:

Pai poti sa cumperi din mall-uri.http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5021

| Mikuro a răspuns:

Mah, eu am ajuns aici punand aceeasi intrebare atotstiutorului google laughing, ca si tine, sunt in cautare de skate, nu stiu tu, dar eu am sa caut prin Cora, Mall Plazza si Mall Vitan, e imposibil sa nu gasesc undeva, daca nu, ma duc in alte supermarketuri sau magazine sport