| ErrorFound a întrebat:

Deci o sa lipsesc si eu cam o saptamana, plec in Buzau ca e singura parte a tarii pe care n-am vazut-o. Pana atunci, va las sa filozofati:
Ce ati schimba in trecut si ce ati dori sa vedeti in viitor?

14 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

,,Ce ati schimba in trecut'' - L-as salva pe Ceausescu
,, si ce ati dori sa vedeti in viitor?'' - Sa-l omoare cineva pe Ceausescu ca sa nu creez vreun paradox happy

PS: Bafta si distractie placuta!

| Kalla a răspuns:

L-as omora pe Hitler ca sa vad mai putina suferinta in viitor.

Drum bun. happy

| Wehrmacht a răspuns (pentru Kalla):

Sti ca asta ar avea si efecte negative da?

| Kalla a răspuns (pentru Wehrmacht):

Salvarea la cincizeci de milioane de persoane inocente este un lucru bun

| Wehrmacht a răspuns (pentru Kalla):

Intrebare: cum l-ai omori?

| Kalla a răspuns (pentru Wehrmacht):

Cu drujba.

| LordBolton a răspuns (pentru Kalla):

Nu te pot lasa sa faci asta cineva trebuie sa se lupte cu rusii.

p.s. nu ma injura, raporta, nu te supara.

| ErrorFound explică (pentru Kalla):

Si mai spuneai ca esti o crestina buna...happy

| ErrorFound explică (pentru Kalla):

Potentiala ucidere a cateva miliarde in viitor este si mai cumplita. Gandeste-te ca acum puteai fi pe lista americanilor.

| LordBolton a răspuns:

Vacanta placuta, hmm pai cred ca as omora comunistii ca sa nu mai faca rau nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe viitor, imaginile tale din vacanta. Eventual cu valea Nărujei, cascada Putnei si Vulcanii noroiosi. Vacanta placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce ati schimba in trecut"... moartea lui Hitler.
"sa vedeti in viitor"... succesurile* lui Hitler.

* daca Eba poate, si eu pot laughing

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici pe tine nu te pot lasa sa faci asta laughing

| Liiiax99 a răspuns:

As schimba multe in trecut. happy