| Alatasatura113 a întrebat:

Din ce cauza credeti ca nu e sigur ca vom evolua de la sine fara efort la nivel de iq si eq? La fel cum a evoluat homo erectus in sapiens etc?

4 răspunsuri:
| WANNNA a răspuns:

Nu va mai drogati cu nasoale, bai fratilor. Fumati iarba.

| sierra1 a răspuns:

"vom evolua de la sine fara efort... la fel cum a evoluat homo erectus in sapiens"

nu mami, pornești de la o premisă total fasă. Concluziile (dacă) vor fi pe măsură

| CostinAlamariu a răspuns:

Evoluția este adaptarea organismelor la mediul înconjurător. La ce naiba mai vrei să te adaptezi? Efectiv controlam mediul înconjurător după bunul plac. Pentru om nu mai există evoluție.

| EliLeli a răspuns:

Nu cred ca nu vom evolua.