| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Dragi utilizatori ai acestui site, s-a nascut o mare vedeta!
Habar nu avem de unde este!
Vi-l prezint in exclusivitate pe noul justin bieber:
http://www.220.ro/funny/Justin-Bieber-De-La-Tara/ZmMSd6s 59X/
Nu-i asa ca este prost?

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

O postare de tot căcatu' la fel ca idiotul din filmulet. Băi aici e Stiinta si filozofie nu loc de urinat.

| harciog a răspuns:

Mai rau este de noi ca ne dam cu parerea despre toti copiii.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Doamneee
Saracul ce-si bat aia joc de el.
Macar daca ar zice bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rrrr? da tu ai incercat vreodata ceva? ce? mie mi se pare normal ce a facut el.chiar daca pare ridicol,a avut curaj. spune o vorba, sa nu te feresti de omul care canta, fiindca chiar daca nu canta din gura ii canta inima.la tine cine canta Rrrr cu cuvinte de genul; nu-i asa ca e prost? parerea ta.

| DouăPuncte a răspuns:

Incercati ce am incercat si eu laughing am dat drumu la amandoua "melodii" deodata asta si aia originala si se auzeau ca un ecoulaughing