| Razvan a întrebat:

Dragii moasei, i-a spuneti-mi ce v-a adus Sfarsitul Lumii si Sfantul Armaghedon? Sunteti pe lumea cealalta? Cum e?

Răspuns Câştigător
| hominid dreak a răspuns:

Draga Onutzu, in primul rand ca sa fii mos trebuie sa mai ai cate ceva pe-acolo, dar daca esti moasa, cu regret, nu pot apela la serviciile tale. Cat despre sfarsitul lumii, vorba lui Eminesu, duca-se dracului, s-or naste iarasi oameni, asa ca o moasa n-ar intra in somaj nici in 11 nov. nici in 2012, nici pe lumea aialalta.

8 răspunsuri:
| Mara a răspuns:

Buna asta!

rolling on the floor

pf.pai cum sa fie?

e numai bine: tot basescu la putere, numele de"Romania" spune tot

laughing

tu cum te simti?

| Instinkt a răspuns:

Iarba:X alcooll si taaarrr******eeeee. Ce ti-ai mai putea dorii

| Xonia a răspuns:

Pe aici e bine.
Dar nu stiu exact unde am nimerit. E unu` chel cu coarne caruia ii zic Basescu(cine o fi si asta?)e un cazan mareeee cu zmoala in mijloc.totul e rosu`straight facesi e multa caldura...cu toate ca"cica"vine iarna.

Mie cineva imi promisese ca ma duc in raistraight facelaughing

| Hombre a răspuns:

Bai Oana bine ca ai pus intrebarea asta ca sunt sprituit la oara asta, am incurgitat niste vinoase si nu stiu daca sunt viu sau "mort de beat" hâc... da cine este sfântul Bulea pardon, hâc,., Arhanghelii, scuze, Armaghedon ăsta, presedintele Basesq? hâc... sforrrrr.

| Dmonik a răspuns:

In cat suntem astazi? E 11? A inceput? La voi e tot intuneric, ca eu, de cand sap n-am mai vazut lumina zilei!? Bai, mie mi-a adus o cazma, ca aia veche s-a rupt sapand la buncarul asta...batting eyelashes
Mai am putin si termin!
Ne vedem pe lumea cealalta!

| AvalohAlyn a răspuns:

De fapt era al doilea razboi mondial nu sfarsitul lumii.Eu acum sunt pe front astept sa vina vreun tanc si numai vine, am terminat toate sarmalele si snitelele.Mai am putina apa.Si astia nu mai vin deloc.Colegii mei militari au adormit.Pffsad

| Razvan explică:

Vedeti mai ca n-a venit asteroidul, tsunami, eruptia uriasa, cutremurul de pamant, cometa fara coada, n-a explodat Soarele, nu s-a topit peste noapte calota glaciara?waiting
Eu cand va zic, va zic
Ascultati de astia mai batrani ca stiu ce spun, sunt trecuti prin viataphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, era vorba de al treilea razboi mondial. Da' vad ca ne-a tras teapa si nu s-a prezentat la apel. Asta e, asteptam 2012 sa vedem daca se tine de cuvint "sfirsitul lumii". Daca nu, ne punem speranta in guvernatntii Romaniei. Astia ne-au adus in sapa de lemn in doua decenii. Am incredere in ei cind e vorba de distrus si nenorocit. Orice le dai pe mina, fac praf.