| ღSkUmPyCuTzZzAღ a întrebat:

E adevara ca pe langa planeta noastra a trecut un meteorit din soare? vreau raspunsur repedelaughing

Răspuns Câştigător
| Mariusssss a răspuns:

Bucati din soare care sa calatoreasca prin spatiu nu exista. Soarele daca s-ar dezintegra noi nu am exista. Meteoriti trec zilnic prin intregul nostru sistem solar. Traiectoria lor nu indica deocamdata o coleziune cu pamantul. Aici ma refer la meteoriti de o marime considerabila. In rest ...sunt multi meteoriti ce ard in atmosfera...stele cazatoare.

11 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

A fost furtuna solara.Adica o eruptie din soare.

| onasis1961 a răspuns:

Alo! Tu de pe ce planeta esti? Iauzi tampenie meteorit din soare! Ha! Ha! Ha!

| darrio2007 a răspuns:

A trecut un meteorit dar nu din Soare.De la Soare primim radiatii datorita exploziilor solare.

| nutepriveste21 a răspuns:

Da este adevarat! Daca faceai cu mana oprea si te lua cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact! Eu faceam plaja pe soare, iar intr-un moment gazos, mi-a scapat un meteorit. Sper ca nu te-a lovit in telefonul mobil.

| Hombre a răspuns:

Da este adevarat si la carma lui era MrSmit a facut cateva piruete in jurul pamantului dupa care la orientat in slavi si s-a dus, numai ca s-a intors carmaciul, e paci' si cat imi doream sa scap de el.

| MindFreak a răspuns:

Tu chiar nu l-ai vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eream in balcon si am vazut doua sfere luminoase tare, ca de abia le puteam privi, trecand pe bolta in viteza de la rasarit la apus.cand am intrat in camera, mi-a zis mama ca de doua zile stau in balcon si fumez iarba.

| NoChanceForUs a răspuns:

E la fel de adevarat ca si faptul ca tu iti folosesti neuronii.

| Enigmă a răspuns:

@NoChangeForUs, care neuroni?

| ღSkUmPyCuTzZzAღ explică:

Ms pentru raspunsuri