| Vulpe_Cristian_1998 a întrebat:

Este posibilsa pui cuiul de la grenada inapoi? raspundeti rpede va rog!

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, daca nu s-a eliberat parghia.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Atata timp cat nu ai eliberat parghia. Daca ai eliberat-o nu mai apuci sa il bagi la loc.O arunci cat mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In maxim 2 secunde.Dar la urmatoarea scoatere a cuiului, grenada va exploda in restul de 2 secunde.Stim ca o grenada ofensiva explodeaza la 4 secunde de la scoaterea cuiului. odata ce ai scos cuiul, poti tine grenada in mana cat vrei si sa pui cuiul inapoi daca nu ai eliberat parghia.Dar daca ai eliberat parghia si nu ai aruncat-o, ai la dispozitie doar 2 secunde sa pui cuiul inapoi.Normal,dupa aceea grenada nu va mai fi folosita ci distrusa, scotand cuiul de la distanta si lasata sa explodeze.

| Iunix a răspuns:

De ce ai scoate cuiul de la o grenadă? vrei să explodeze? laughing

| Vi003 a răspuns:

In lumea de dincolo e posibil orice!

| Daniel2836 a răspuns:

Da dar foarte repede

| Oxymorone a răspuns:

Nu.

| Vulpe_Cristian_1998 explică:

P.S: Pentru cei ce nu s-au prins... a fost glumă.

| Atlas33 a răspuns (pentru Vulpe_Cristian_1998):

Nu stiu de ce, dar mie mi-se pare ca nu a fost o gluma, si ai grija ce-ti trece prin minte sa faci. apreciez cel putin ca ai intrebat inainte de a produce o nenorocire.dar nu inteleg cum pot lasa oamenii astia inconstienti asemenea lucruri la indemana oricarui inconstient. ciudat, nu?