| bossul_4086 a întrebat:

Exista fiinte pe alte planete?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Pai sunt multe galaxii.Eu cred ca e posibil.Desi nu am vazut nici un extraterestru. Daca exista extraterestri ei se intreaba daca exista oamenii laughing

16 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Intuim, dar nu stim sigur.

NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce e posibil...

| ramona30 a răspuns:

Cert e ca nu le-am descoperit. Nu stim inca.

| nutepriveste21 a răspuns:

Daca as zice nu, ar sari ca arsi diversi filozofi, cercetatori, savanti etc. Daca as zice da ar trebui sa vin cu probe si argumente si sincer, nu le am. Raspunsul ar fi ca nu stim, dar cel mai probabil e ca exista.

| Filozoful a răspuns:

Normal ca exista, adica daca noi inca nu am vazut nu inseamna ca nu exista.si aia care spun ca nu exista inseamna ca au in cap decat un neuron, pentru. ca crede ca suntam singuri in univers.

| Isabela96 a răspuns:

Dupa parerea mea nu

| crooxel a răspuns:

Da! ar fi absurd ca pamantul sa fie singura planeta pe care exista forme de viata pentru ca universul e foarte mare

| ana5792 a răspuns:

De ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ultimele studii s-a descoperit ca da.
Uite:
http://stirileprotv.ro/......estri.html

Pe linkul de mai sus este vorba despre celebrul caz de la Rosswell.
http://stirileprotv.ro/......-sori.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Cred ca tipul asta este din alta galaxie! Uite ce "noroc" are la trasnete, si totusi supravietuieste. http://www.brainblog.to/item/2011/04/gleich-zwei-mal-vom-blitz-getroffen

| ZeroBLADE a răspuns:

Extraterestri

| alexaly a răspuns:

S-a cercetat mult pentru a se afla raspunsul aceste intrebar, si e ''NU'', NU exista viata decat pe Terra

| alexaly a răspuns:

Extraterestri de la TV sunt trucaje cum se afla de un ''extraterestru'' toti oamenii merg sa vada si cand colo ''dispare''.

| madalina_2510 a răspuns:

Nu stiu ai vazut o finta daca da zi-mi si mie