| 17RauL17 a întrebat:

Există vampiri, vârcolaci sau "Moș Crăciun"...

Răspuns Câştigător
| NuImiPunNume a răspuns:

Asa ceva nu exista vampirii si varcolacii, sunt doar superstiti (personaje pentru filme)
Mos Craciun-este un peronaj creat de noi pentru a inveselii copii mici, si sa ne bucuram de Nasterea Domnului!

15 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sau Zana Maseluta, Zana Unghiuta, Inorogul Roz-Pufos, Bigfoot, Yeti.

| wintage a răspuns:

Nu, nu si ...hmm. Cati ani ai?

| DiamondEyes a răspuns:

Dua dua!

Mos Craciun ti-i va face cadou si-ti vor papa puta :-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun exista ca vine la mine in fiecare an. il cunosc happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahah! nu primiti nimic c-ati fost obraznici happy

| alledawn a răspuns:

Pai de vampirii si varcolacii nu pot sa iti spun sigur. laughing adica nu sunt ca altii care afirma increzatori ca nu exista... nu am nicio dovada. asa ca prefer sa nu trag concluzii da Mos Craciun. rolling on the floor nu existaa. laughing

| 17RauL17 explică:

Stiam ca nu dar vream sa vad ce credeti voi happy mercii

| 17RauL17 explică:

PHLOO007 am scris mai sus ca am pus itrebarea de plictisela. deci taci acolo.

| 17RauL17 explică:

11 dc? am pus intrebarea DE PLICTISEASA! nu credeti ca cred in asa ceva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 17RauL17):

Pentru ca voi il faceti pe Mos sa plece mai repede de la mine, asa ca-i spun c-ati fost rai si o sa stea mai mult cu mine la povesti si la anul o sa stie ce copil bun sunt eu si o sa-mi dea un cadou mai mare happy

| PHLO007 a răspuns:

Vampiri.vârcolaci cu siguranţă nu, Moş Crăciun DA.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru PHLO007):

Care te-o fraierit in halul asta?

| PHLO007 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Dragă copile. Cu respect îţi recomand să îţi continui studiile şi lasă internetul la o parte. Bafta.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru PHLO007):

Du-te acasa si dati doua palme.

| pufosheniedebraila a răspuns:

Imi pare rau daca iti stric iluzia dar s-a dovedit stiintific ca toate astea sunt povesti. funda? big grin