| Maximus a întrebat:

Fie ca in noul an toate dorintele sa vi se indeplineasca, sa aveti parte de toate bucuriile alaturi de cei dragi voua, dragostea la care sperati, sanatate multa si fie ca bunul Dumnezeu sa va tina cu sufletul curat ani multi si fericiti pe pamant! La Multi Ani tuturor si un An Nou cat se poate de fericit!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ok, mulţam' de urări. Dar dacă ne iubeşti aşa de mult n-ai putea să faci o urare pentru toată lumea şi nu doar pentru creştini?
P. S.: Crinule, se scrie "aşijderea".

| DorelSudoru a răspuns:

La multi ani!

| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| aaaa12345 a răspuns:

Si tie la fel, fie bun si da-mi te rog fundita
La multi ani!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase mesaje de anul nou doar aici http://www.upssblog.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru urare, curata folositoare, indreptata-asupra mea. i-ti doresc asisderea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms maximus

| yomi666_2736 a răspuns:

Sa speram ca asa va fi