| andreea01_8945 a întrebat:

Heey! am de facut un proiect la fizica despre echilibrul-un camp gravitational. fac prezentare power point.am gasit informati dar nu destule.credeti ca ati putea sa ma ajutati. va rog:* multumesc.multbig grin

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Caută pe net sunt mai multe referate despre așa ceva! Trebuie să cauți echilibrul în câmp gravitațional! ( Am încercat să îți copiez de pe net. dar nu mi-a permis Site-ul., sau sistemul meu de operare).

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Unei fetițe andeea01 îi este lene să caute în cărți de fizică sau pe internet?

| andreea01_8945 explică:

Nu mi.e lenelaughing am gasit.dar. aveam nevoie d informati cat mai multe.ca sa am de unde alege.happy