| bgvwegbvwe a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre asta?

http://gandeste-liber-exista.blogspot.ro/......nigma.htm l

Aceste fenomene au fost observate si filmate de mii de oameni deci sunt 100% reale?

Intrebarea este ce credeti ca sunt?

Un documentar numit proiectul blue beam spune ca sunt holograme! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as tinde sa cred lucrurile astea. Apropo mersi la fel pentru compliment.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca FBI-ul a sters filmul pentru ca este ceva confidential laughing Cica "Acest videoclip nu exista". Deci nu imi dau cu parerea. Si despre imaginea aia poate fi trucata.

| bgvwegbvwe explică (pentru anonim_4396):

Sunt clipuri mai jos desteptule! Stiu ca primul clip a fost sters dar mai jos exista clipuri cu acel fenomen si mai si scrie!

| bgvwegbvwe explică (pentru anonim_4396):

De ce nu ai crede? Au fost vazute si filmate de un oras intreg? Ce varsta ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bgvwegbvwe):

Tu imi zici mie ca 2 filmulete inseamna un oras intreg? Sunt major stai tu linistit. Daca chiar ar fi cum zici tu ar fi fost mare tam-tam si uite ca pentru mine e prima oara cand aud de asa ceva. Nu ai decat sa crezi toate tampeniile treaba ta in ce crezi si a mea de asemenea.Mi-am expus punctul de vedere. Tu esti macar major?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bgvwegbvwe):

Si apropo eu nu cred in vorbe si in 2 filmulete. Acum sunt si oameni creduli si usor de convins. Eu nu am nimic impotriva voastra, doar ca nu ar trebui sa faceti pe desteptii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bgvwegbvwe):

Nu as tinde sa cred lucrurile astea. Apropo mersi la fel pentru compliment.