| yosoimedy a întrebat:

HEI TPU! Cu ce ajutat sau ce contributii a avut experimentul rusesc anti-somn in lumea stiitifica? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Am citit acum despre acest experiment. Nu stiu ce naiba si-au propus dar probabil ca au demonstrat ca, daca "somnul ratiunii naste monstri" si lipsa de somn transforma omul tot intr-un monstru.

7 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Chestia aia e un creepy pasta, ceva ireal, povești inventate pentru distracție.

| suffarstar a răspuns:

A distrus vietile a 10 persoane.

| yosoimedy explică (pentru suffarstar):

A zece persoane? Nu a cinci?

| suffarstar a răspuns (pentru yosoimedy):

Hopa. Scuzele mele. Am citit documentarul mai demult si ramasesm cu impresia ca au fost 10.

| soloangel01 a răspuns:

Eu cred ca au vrut sa vada ce se intampla, aveau cobai, niste soldati ostatici.Din cate stiu s-au transformat in scheleti, urati rau de tot.

| SuperCoolDude a răspuns:

Voiau sa faca multe view-uri pe youtub laughing)! Daca intr-adevar acest experiment s-a fructificat in vreun fel, rezultatele ar putea ajuta doar pentru cei ce conduc experimentul. Altceva in afara de aplicatii in domeniul masiv, la modul sa nu ne mai trebuiasca somnul, pentru. ca noi sa putem fi activi si noaptea (sau sa nu mai avem nevoie de el, oricand s-ar produce el). Este un experiment manipulativ si nu vad vreun lucru bun iesind din el, daca este real, daca nu. raman la ideea mea de mai sus happy.

| MihaiN a răspuns:

Chestia aia e o inventie, o cretinitate inventata de niste indivizi care au cautat sa creeze senzational.E suficient sa stii putina psihologie si ceva neurostiinte si iti dai seama imediat de asta.