| fwegvfwevfqwec a întrebat:

Hei TPU

De ce nu se spune nicaieri nimic despre puterile supranaturale ale omului? cum ar fi cea in care poti aprinde un foc cu puterea mintii. De ce nu le explica nimeni de ce nu incearca nimeni sa le studieze din punct de vedere stiintific?

Oricum nu ma mira acest lucru deoarece nici aici pe TPU nu cred ca o sa imi raspunda nimeni la aceasta intrebare crying!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Pentru ca nu exista.
Probabil la un moment dat au fost studiate, iar cei care le-au studiat au descoperit ca nu exista.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Te plangi ca nu-ti raspunde nimeni la intrebari. Problema este ca intrebarile tale nu au nici o legatura cu realitatea.

Imi spui si mie din ce motiv esti tu atat de convins de existenta puterilor supranaturale, a organizatiilor secrete care conduc lumea, a extraterestrilor din Area 51 si asa mai departe?

Ai vazut vreun om care aprinde focul cu puterea mintii? Ai vizitat vreodata Area 51? Ai participat la vreo sedinta secreta in care se discuta soarta lumii?

Inteleg ca fantezia da savoare vietii, dar trebuie sa stii intotdeauna unde se termina realitatea si incepe fantezia.