| ღAnellyseღ a întrebat:

Hello... Ce credeti ca sunt Nefelimii?

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Nimic, teoria conspiratiei in stiintele oculte, la fel cum e asasinarea lui Kennedy pentru omul de pe strada.
ar trebui sa fie o rasa creata special de demoni pentru a-i conduce pe oameni, prin imperecherea demonilor cu femeile noastre. in realitate nu a fost decit baza unor teorii legate de supraoameni, populare in rindurile partidului nazist sau al elitei noastre care crede in varianta traca a aceluiasi mit.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nefelimii sunt rezultatul impreunarii ingerilor cazuti cu fiicele oamenilor. Unii presupun ca acestia se intruchipeaza in zilele noastre ca extraterestrii.

| DorelSudoru a răspuns:

O corcitura intre draci si omaeni...hehe pana si lor le placeau femeile noastre xDD

| muzicalBoX a răspuns:

Ce sunt aia "omaeni"? rolling on the floor

| Gabriel892 a răspuns:

Nefilimii erau fii ingerilor cazuti/corupti si femeile de pe pamant