| anonim_4396 a întrebat:

Help. Spuneti-mi o poveste pe care s-o citesc la ora de religie.Nu de alta dar profa nu prea ma are la inima, si am observat ca ii plac povestile... care sunt (asa zice ea)adevarate. Un exemplu din orele precedente ar fi o poveste cu o tipa care a impietrit dansat cu icoana unui sfant. Dau funda pentru cea mai interesanta:*

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Injur-o si spune-i ca religia e o materie inutila si ca e optionala, teoretic. Erau niste cereri tipizate pe net, cativa norocosi au scapat de religie. happy

| everyyoueveryme a răspuns:

Observ ca deveniti din ce in ce mai multi ateistraight face
Oricum st sigura ca in viata reala nu ati recunoaste.Ciudat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia citeste pildele din biblie. sa vezi povesti adevarate.citeste si talcuirile lor. sa vezi incantare la ptofa ta.si intelepciune, la tine.