| Serena1996love a întrebat:

Hey! Am o intrebare. De ce exploziile solare nu se aud pe Pamant?

Răspuns Câştigător
| VyouLee a răspuns:

Deci, exploziile solare nu se fac auzite pe pamant deoarece pamantul este inconjurat de un camp electromagnetic foarte puternic, care actioaneaza ca un amortizor: datorita acestuia exploziile solare nici nu se vad, nici nu se aud pa pamant...
Funda?

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru cristimihailov):

Nu,doar in IronMan 2 laughing

| cristimihailov a răspuns:

Doamne. Prostia si necunoasterea au invins sad

Acum o sa apara intrebarea daca Harry Potter (personajul din carte, nu actorul), a trait in secolul 16 sau 19.

"Romania, te iubesc".

| cristimihailov a răspuns (pentru VyouLee):

Da, esti placerea care apare la infaptuirea dreptei operatii numite "bowel movement".