| EsteraIulia1918 a întrebat:

Hey, stie cineva, sau are cineva un pdf, ceva, cu teste de biologie, grila, sau nu conteaza, pentru clasa a IX-a, de la celula eucariota pana la cromozomi inclusiv( structura manualului). Bineinteles ca dau funda raspunsurilor mai rapide big grin ( pentru ca teza)

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru autoverificare foloseste-te de lectiile AeL : http://portal.edu.ro/bacalaureat/?p=2&c=1

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme, tot nu intelege ti?

| alessia5158 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fata nu cere, nici pe departe, rezolvarea unei teme! Ea cere teste tip grila de verificare a cunostintelor la biologie care, odata de le va rezolva, o vor ajuta sa afle in ce masura si-a insusit cunostintele la respectiva disciplina. Sunt teste de autoverificare!

| EsteraIulia1918 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e tema, cautam niste site-uri cu teste grila pentru verificare big grin

| EsteraIulia1918 explică (pentru alessia5158):

big grin

| SueZz a răspuns:

Salut,

Ai primit raspuns la intrebarea anterioara, pe viitor incearca sa nu mai faci spam cu aceeasi intrebare pentru ca risti sa fii sanctionat. Succes.

| EsteraIulia1918 explică (pentru SueZz):

Aveam o greseala si am vrut sa corectez, dar s-a dublat intrebarea :/