| SuperOne a întrebat:

Hey TPU.
Ma pasioneaza toata chestia asta cu hipnotizatul,transa etc.
As dori sa aflu cum pot hipnotiza pe cineva ce trebuie sa inveti, cum trebuie, de ce ai nevoie pentru al baga in treansa etc.
Dau fundita. happy

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Povesti.Nu poti hipnotiza pe nimeni, astea sint basme si cine spune ca da sa demonstreze, dar fara asistenti, fara prieteni, cunoscuti etc.Sa vina ala care poate sau spune ca poate si sa ma hipnotizeze pe mine.

| anonimg a răspuns:

1. Intra aici: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html
2. Derulezi in jos fereastra care iti va apare, iar in rubrica "Termeni" scrii cuvantul "hipno" (fara ghilimele. il scrii cu litera mica, iar apoi si cu prima litera de tipar).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa nu-l framante nimic pe ala care il vrei sa il hiptonineineziezi.Trebuie sa fie linistit, si nu merge la toate persoanele treaba asta.cam 36% dintre romani pot fi hiptonitazti.
Eu nu.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Nu poti decat induce acesta idee, unei pers., atat.

-Numai bine.

| dragonu35hp a răspuns:

Si eu sunt pasionat de trucuri etc..dar..nuj cum laughing sa vad ce raspunsuri primestii :X:X: