| xChampiionOrLooser a întrebat:

HeyTpu! spuneti-mi despre fantome, varcolatii etc.Stiu stiu stiu ca e o intrebare ciudata dar asta e.Si daca se pote spuneti-mi la ce scoala invatatii.Mersi de raspund. fundita

Răspuns Câştigător
| Andreea_1567 a răspuns:

Buna! eu invat la scoala 192 sector1. Si pe mine ma intereseaza acelasi subiect ca si tine si ma numesc exact ca si tine... uita-te pe Descavery la fenomene stranii si afla mai multe...Bye

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca te mai prind odata pe aici iti bag "varcolatii" pe gat si "pote" te musc de cap.

| Leocerba a răspuns:

Ia sa vedem noi ce vârcolanți se mai poarta...

| DorelSudoru a răspuns:

Wth...varcolacii exista! Si vapiri! Iam vazut la mall jucau si in filmelaughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dupa avatar imi dai de inteles ca ai injur de 8-10.
Raspunsul:uita-te la Scooby-Doo.

| Me_5216 a răspuns:

Si mai ciudat e ca o ai pe Hanna Montna in poza.

| Summer5505 a răspuns:

Vampri si varcolaci?
fiind ceva... supranatural sunt zeci si zeci de variante despre ei si desi sunt pasionata de acest subiect nu stiu toate povestile... doar vreo 6-7 variante le lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar o fetita de 12 ani se baga aiurea in discutii, cand nici nu stie despre ce e vorba. Nu e acelasi lucru pe care il vezi in Scooby-Doo. Mai bine fugi afara si alearga drk poate o sa gasesti acolo un "varcolat"!