| ciufuliciiii a întrebat:

Http://video.acasa.ro/altele/meteorit--e0c9531af1182fb63 6f0.html

atentie! e o animatie! nuprea e indicatpentru cei slabi de inger... ce credeti? se presupune ca pe 21 se vaintampla asta, nu? pe mine ma cam sperie privelistea asta!

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm...mă iau doar după nume, că nu prea am răbdare de video-uri acum. Se poate ca înainte să mai puneți astfel de întrebări să vă mai informați puțin? Meteoriții mari, capabili să facă într-adevăr un rău Pământului sunt permanent monitorizați și traiectoria lor le este stabilită cu mult înaintea apropierii acestora. Oricum, sfârșitul lumii nu e treaba noastră, a oamenilor de rând. Fie ce-o fi. Mai bine ieși afară să protestezi și tu decât să te mai tot îngrijorezi pentru așa ceva...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O animație extrem de bine realizată, extrem de realistă.
În rest, ce să zic? Sunt doar niște speculații.

| ChioruL14 a răspuns:

Daca nu imi ziceai ca e animatie, as fi zis ca sunt imagini amator :O:O:O:O

| addi90 a răspuns:

Haha! va veni sf lumii si veri muriii, muhaha devil