| juniper a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bZa8r4yOpJI
Asta e mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Juniper, cat de tare putea fi desenul ala cu Familia De Ce laughing Imi placea la nebunie laughing Si chiar e constructiv, nu ca astea de acum, in care copii vad doar violenta.

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Familia "De ce?" laughing ce-mi placea..."De ce, de ce de ce de ce? zboara gaina, aluatul creste, planeta se invarte? offff...de la ei am invata cu creste parul, ce contine o planta laughing

| juniper explică:

Si e asa de tare la sfarsit si nu nu e cu sperieturi.

| juniper explică:

Am gasit un desen vechi si educativ, se numeste Familia De Ce
http://www.youtube.com/watch?v=9Mzncmnq5_E

| hashe86 a răspuns:

Multumesc multumesc!
niciodata nu m am intrebat cat de vechi sunt desenele astea. cred ca si ai mei ar fi crescut cu ele daca aveau tvtongue

| lia a răspuns:

"Ttttell me, Sssssylvester, it's there any insanity in your family" rolling on the floor
Dragut desenul tongue

| ioanaa a răspuns:

Intr-adevar, cu ele am crescut si sunt de mii de ori mai frumoase decat cele din ziua de azi.