| caractere a întrebat:

Iata ce se juca fi-miu azi :

http://www.jesusdressup.com/bdsm.html

Sa il las sa se joace in continuare? O fi normal?

Răspuns Câştigător
| metallica666 a răspuns:

Hahaaa.ce fuuuuuunny! big grin big grin big grin
dar cred ca este fara nici un folos jocul asta.

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îl ştiam de mult jocul. Lasă-l să se joace. E util să conştientizeze ce e basm şi ce e realitate.

| EmaS a răspuns:

Cum il educi asa il ai.In formarea caracterului conteaza mult ce jocuri ii dai voie sa joace.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Ahahahahah! rolling on the floor

| Skylar a răspuns:

Lasa-l doamna sa se distreze

| Kosuchin a răspuns:

Serios acum, scrie BDSM acolo o_O"...

| Azazel_2358 a răspuns:

HahahalaughingCati ani are fitu'?laughingM-am jucat si eu un piclaughing

| antonG a răspuns:

Nu mi se pare normal sa se joace asa ceva. Sa il imbraci pe IIsus in prostituata? Nu pot sa nu observ ca jocul nu e doar blasfemie, ci are si o pronuntata tenta sexuala... Consider ca jocul asta e o maniera decadenta de a iti petrece timpul liber indiferent de varsta.

Răspuns utilizator avertizat
| medgirl a răspuns:

Dupa parerea mea Nu, dar fiecare cum doreste.

| aumih16 a răspuns:

Nu e ceva legat de realitate e doar un joc ce naiba oricum nu e bine totusi sa iti bati joc de ala rastignit pe cruce inseamna ca nu esti crestin ortodox poate esti evreu musulman sau catolic ori esti de partea diavolului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.avand in vedere vremurile si educatia primita in familie, este foarte normal.in vremea inchizitiei nu ar fi fost normal.dar acum da.se incadreaza in cele stiute de mine cel putin. daca cunosti religia,apocalipsa,profetiile,generatia actuala cu ateismul si satanismul,accentuarea necredintei, si faptul ca noi murim iar ei sant viitorul iti poti face o idee despre acest viitor., si normalitatea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce joc stramb. =0))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jesusdressup.com/ladygaga.html
In dreapta poti schimba hainele si background-ul.

| eu_7887 a răspuns:

Are tendinte de fetita.Cati ani are, 14?