| Meme10Memu a întrebat:

Iata o stire de nici doi lei care face propaganda la teoria evolutionista. Se potriveste la stiinta aceasta stire din acest link pentru ca stiinta nu are legatura sau nevoie de inteligenta, ratiune si logica.

https://www.descopera.ro/......rtopodelor

Cum sa fie veriga lipsa cand are toate picioarele si nu-i lipseste niciun picior? Din imagine se vede ca avea tot ce avea nevoie ca sa traiasca. Din titlu se vede ca nu merita sa citesc un astfel de articol. *?

1 răspuns:
| florincroitoru a răspuns:

Înțeleg că propaganda pentru teoria evoluționistă ar fi ceva rău. Văd cu uimire că Meme10Memu susține că „ca stiinta nu are legatura sau nevoie de inteligenta, ratiune si logica." Eu zic că știința se bazează pe rațiune, logică și inteligență.