| EllyCA a întrebat:

Imi dati si mie subiectele de la constantin nastasescu la matematica etapa a 2 din 19 febroarie?

12 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

rolling on the floor Nu se pun subiectele me net. Iti sugerez sa inveti mult. Si eu ma duc. Iti urez bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le vreau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sambata ma duc si eu dar nu poti afla subiectele de pe internet deoarece inca nu au fost publicate. Pune mana si invata si va urez noroc sper sa iau 96 de puncte de data asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 puncte
ai luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt subiectele la clasa aII-a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati si mie punctajul la nastasescu de matematica pe 19 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se afiseaza rezultatele?

| ciprianpop a răspuns:

Nu stiti pe ce site gasesc rezultatele?

| ciprianpop a răspuns:

Nu stiti unde gasesc rezultatele?

| emydragutzu a răspuns:

Este foarte greu la nastasescu