| dariana_6519 a întrebat:

Imi puteti spune ceva despre bloody mary si candyman(fara raspunsuri lungi)
Funda+voturi multe!

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Bloody Mary (Mary Sangeroasa) - spui de 3 ori in oglinda Bloody Mary si ar trebui sa apara o mana sa te ia in iad, sau alta varianta, sa apara Mary si sa te injunghie cu un cutit. Am incercat de multe ori (ca sa demontrez persoanelor ca nu exista) si nu s-a intamplat nimic.
Candyman - daca spui de 5 ori in oglinda Candyman iti va aparea un om cu un carlig in loc de mana dreapta. Nu este adevarata nici asta (pe aceasta nu am incercat-o).
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

| Dunnamite a răspuns:

Bloody mary = vodca + suc de rosii!

| Filozoful a răspuns:

Cel mai scurt raspuns,e faptul ca daca incerci ritualul,nu se intampla nimic, si spun asta, pentru. ca am incercat chiar acum vreo 2 saptamani.si cu Candyman nu am incercat.

| CrisDdf a răspuns:

Pai.Te uiti in oglind la miezul noptii, Spui de 3 ori Boody Mary, BloOdy Mary, dupa care spui:Eu ti-am omorat copilul si ar trebui sa apara Bloody Mary sa te omoare cu un cutit.Despre Candyman nu stiu.