| TPU_6107 a întrebat:

In facultate este ca in liceu adica se mai organizeaza activitati extrascolare?
spectacole. petreceri

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Stai linistit, nu stii ce te asteapta. Ai Liga studentilor, ai o gramada, o sa te saturi de petreceri, o sa te rogi sa fii lasat sa inveti.laughing

| CarmenR a răspuns:

Depinde foarte mult de colectiv.

| vivi_6895 a răspuns:

Da, de ce nu? Totul e sa ai un colectiv cu care sa te intelegi.Si aici numai e nici un profesor care sa raspunda de voi. Voi organizati totul. De obicei se organizeaza si balul bobocilor, excursii, chefuri...important e sa ai colegi pusi pe distractie happy Daca stii cum sa te distrezi si ai cu cine, anii in care esti student pot fi printre cei mai frumosi ani din viata :X. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplu "Casa studentilor" Timisoara
http://www.ccs-tm.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa organizati voi destule chefuri in camin, de o sa va ajunga toata viatahappy