| GulDan a întrebat:

In sesiunea a 2 cand se inchid inscrierile la facultate?

Adica din ce am observat, am dat bacul si nici n-am avut timp sa ma gandesc ca deja nu mai puteam sad

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca locurile au fost ocupate, putea sa fie inchise si de la inceputul verii. Nu toate au doua sesiuni de inscrieri.

| pam0pam a răspuns:

Cel mai bine te uiti pe siteul facultatii la care vrei sa dai. Cauta un numar de telefon si suna la ei. E posibil sa nu mai aiba locuri din vara sau e posibil sa aiba doar la taxa. Trebuie sa te interesezi