| blondissima a întrebat:

Irascibilitatea a fost inventata de catre sau pentru femei?

Răspuns Câştigător
| petruclaudiu78 a răspuns:

Cam mare cantitatea de pupi si poape, vedeti sa nu dati site-ul mai rau peste cap!
Generalizand (pentru ca am vazut ca se poarta), irascibilitatea a fost inventata de catre femei pentru barbati. Mai corect spus, impotriva barbatilor. Prea erau linistiti, nu de alta.
Pentru a o contracara (de fapt, mai mult pentru a a se refugia ), barbatii au inventat iesitul la o bere cu amicii.
Proasta inventie, pentru ca abia dupa inchiderea barului si reintoarcerea (de voie - de nevoie) acasa, inventia femeilor isi arata adevaratele potente.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta! Dar ştiu că ştii răspunsul, aşa că doar te pup...

P.S. Ploaia, dragostea şi ziua de mâine au fost inventate de cineva?

| blondissima explică:

@NOname,absolut tot a fost inventat/creat de Cineva! Nu crezi?

NOname
| NOname a răspuns:

Blondi, prefer să nu întru în detalii. Doar ţi-am adresat o întrebare şi mi-am primit răspunsul. Mulţam! Pupici.

| blondissima explică:

@NOname, uite asa m-ai pacalit sa raspund nu doar la o singura intrebare. Acum mai am una : Unde's doua blonde vine si a treia? Pup de pup. laughing

NOname
| NOname a răspuns:

De venit, poate să vină, dar cine o primeşte?winking

| blondissima explică:

@NOname, ori o primim noi, ori se primeste singura, nu? laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Adică ori îi deschidem uşa, ori intră pe geam? Neeeh...ne mutăm cu zece etaje mai sus. Fă-ţi bagajele! Dimineaţa vin să te iau.

| blondissima explică:

@NOname, nu mai bine vin eu sa te iau la mine in pestera autosuficientei? laughing
@petruclaudiu78, ce idee de intrebare de intrebare mi-ai dat... Multumesc!

| petruclaudiu78 a răspuns:

@blondissima, ma bucur ca te-am ajutat. De asta e facut TPU, nu?
Sa ne ajutam unii pe altii. Am vazut si intrebarea despre care vorbeai. Sper ca nu o sa stai pana dimineata sa vezi cine intra sa te ajute cu raspunsuri.
Sa stii ca femeile devin mai irascibile dupa o noapte alba. Cel putin asta era concluzia unui studiu publicat pe net si verificat din trei surse, pentru ca asa e frumos. Nu se spune nimic despre ceea ce se intampla dupa o noapte gri cu picatele in dungi franjurate, dar asta e deja o chestiune de detaliu, nu mai e generalizare.

| blondissima explică:

@NOname, uite aiciun exemplu clar.
Petruclaudiu78 in ultimul comentariu, mi-a vorbit serios in gluma sau a glumit in serios? laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Blondi, asta numai el ne-o poate spune, noi putem doar să bănuim. Eu zic, că e şi, şi. Şi tu o ştii. Da' ce-ţi mai place să întrebi, când ştii răspunsul! hihi.