| DorelSudoru a întrebat:

La ce va ganditi cand va plictisiti? Credeti ca oameni nebuni sunt cei care vad viata exact asa cum este?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,cred ca ei traiesc intr-o lume a lor.

Apache
| Apache a răspuns:

1 ) ...sunt prea plictisit in plictiseala mea, sa gandesc cand sunt plictisesc...
2) iti dau un citat dintr-un film celebru de care nu a auzit nici dracu...
*dont take life to serious ...because she will rape you and steal your cookies *...

| MeScorpion a răspuns:

Ma gandesc ca stau de`ampula si imi trece timpu` dupa care ma gandesc oare ce e timpu`, ma mai gandesc la moarte, droguri, sex si alte tampenii. Oamenii nebuni sunt rationali in felul lor, pentru ei.

| Bogdanux a răspuns:

Cand ma plictisesc, imi pun o balada si incep sa-mi fac ordine prin ganduri.

| Mayar a răspuns:

Cand ma plictisesc parca gandirea imi pluteste, desi reflecteaza asupra unui lucru adanc in creier.
Oamenii nebuni au fiecare o obsesie a lor. Normal ca lor nu le mai pasa daca persoana X e mai mult sau mai putin fitoasa decat pare.
Vede viata doar in functie de obsesia sa, asadar nu vede viata asa cum este, ci cum o vrea el sa fie.

| gigel68 a răspuns:

Nu... dar cred ca oamenii normali vad viata cum vor cei de la conducere.

| CrysisMD a răspuns:

Personal cind ma plictisesc ma gindesc analizind ceea ce am facut eu pina acum. Viata asta e joaca de rahat dar cu grafica buna. Fu*c me live.

| Nolkyz a răspuns:

Ar putea fi o posibilitate... cei care le dau statulul de nebuni ar putea ascunde anumite chestii care nu ar trebui facute cunoscute lumii.dar pana la urma nimeni nu stie ce e in mintea unui nebun...

| Horia_8139 a răspuns:

Cand ma plictisesc nu gandesc, ci pur si simplu iau chitara in mana si imi las imaginatia sa curga. Viata nu este facuta pentru a dormi si a manca, un om normal trebuie sa viseze sa aiba teluri...asta este viata:un vas cu bomboane care nu se epuizeaza niciodata

| GerontofilulCel a răspuns:

Cand ma plictisesc imi iau trombonul de pe pianul din baie si-mi sperii mata-mi hedonista. Asta cred ca-ti raspunde si la intrebarea cu nebunii.