| marian888 a întrebat:

Ma pun se intreb un prieten urmatoarea intrebare; are si el un 1.65 la 18 ani si intreaba daca mai creste si pana la cati ani creste omul

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Baietii in general cresc pana la 21 de ani happyAsa ca sa nu isi faca probleme.Trebuie sa practice un sport.Ca de exemplu:Baschet inot sau volei happyCu siguranta il v-a ajutawinking

leonardk
| leonardk a răspuns:

Va mai creste. Ar fi foarte bine sa practice un sport ca sa creasca armonios. Handbal, volei, innot - sporturi recomandate si usor de practicat.

| adyth a răspuns:

Http://www.referatele.com/......le-com.php uite :) dar basketul si innotul ajuta..desi nu stiu daca mai e cazul lui

| Brigitta a răspuns:

Pana la 21 ani. Sa faca si sport. Volei sau baschethappy

| Rizer a răspuns:

Baietii, din cate stiu, eu cresc pana la varsta de 21 de ani, poate sa practice si un sport.

| JackieSue a răspuns:

Baietii cresc pana la 21 de ani.
Depinde si de parinti daca sunt inalti sau nu.
Si poata sa faca baschet sau volei.

| Jonsdottir a răspuns:

Mai creste pana la 21 dar dupa 18 ani creste mult mai lent...

| alexxandru a răspuns:

21-25 de ani! si eu am pe cineva care are 24 de ani si 1.65. da nu are nimicwinking! sa faca innot, la innot se dezvolta forte bine. si la baschet! sper sa se descurcewinking happy

| mamidvd a răspuns:

Eu zic ca da. Daca incepe sa practice basket, volei, etc.

Parca pana la 21 ani cresc baietii