| andreutz a întrebat:

Mai indraznesc cu o intrebare (propunere) la voi, in special pentru oamenii cu simt de raspundere de aici...nu vi se pare ca metoda de acordare a punctelor ar trebui modificata putin? sa nu se mai faca atatea abuzuri...nu consider ca un raspuns castigator (unul gandit, binenteles) poate echivala cu 2 raspunsuri date in graba, la misto, dar date primele! mai exact, un raspuns castigator are 100 puncte... daca dai primul un raspuns ai 50 de puncte, indiferent de ce raaspunzi...nu judec pe nimeni, e doar o sugestie... voi argumenta cu cele spuse aici http://www.TPU.ro/......si-nu.html

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Da, nu cred ca sunt relevante punctele si nici o pzitie buna pe acest siteu eu sunt pe pozitia 63 si putin imi pas, stiu ca am dat cateva sfaturi bune pentru ca am continuat sa vb cu oamenii aceeia si pe mesaje private, de aceea inca mai sunt pe aicia.

3 răspunsuri:
| kitiku a răspuns:

Ori vrei sa ajuti neconditionat sau vrei doar puncte pentru orgoliul tau

carla
| carla a răspuns:

Andreutz..sincer nu ma intereseaza punctele, atata timp cat poti ajuta pe cineva cu un sfat. Inteleg de ce ai pus aceasta intrebare, am citit postul anterior.