| Matei123498 a întrebat:

Mi-am rupt mana si am fost operat, m-aș putea juca pe calculator sau pe playstation? Mi-au fost scoase tijele si nu stiu daca am voie sa ma joc pe calculator sau playstation.

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Păi abia ți-ai scos tijele din mână ști ce înseamnă asta? Nu este un bandaj de mână sau o legătură de mână cu rivanol și alifie mentolata sau un ghips care să-ți tatuezi mâna cu creionul ăla este tijă bosule ști cât de serioasă este treabă? Mult. Așteaptă să-ți revină puțin mâna și nu-ți forța mâna și agrijă de mâna ta daca tu cum ți-ai scos tijele vrei deja sa butonezi și să-ți pui degețelle in ecranul ăla treaba ta mai bine să-ți întrebi părinți bossule că nu este de gluma și nici de joacă cu așa ceva tu ști mai bine...

| Matei123498 explică (pentru 1onur):

Cam cat timp mi ai recomanda?

| 1onur a răspuns (pentru Matei123498):

Păi eu nu sunt medic să-ți dau pronostic in cât timp și în ce interval de timp se va vindeca mână ta dar știu este serioasă fractura ta de mână dacă ai avut tijă și nu este de joacă cu astfel de accidentări ție nu ți-a spus medicul tau de familie nu ce ți-a scos Matei tijele de la mâna? Ce ai de făcut cu mâna fracturată?

| 1onur a răspuns:

Da ce ai pățit de ai avut mâna în tijă țisa rupt osul sau fracturat atâta de serios mâna? Ai făcut entorsa de mână... Numai când mă gândesc deja mă ia fiori...ce și pățit la mâna?sad Matei