| Razorcif a întrebat:

Neata(nu e dimineata, dar asa salut eu), de ce am nevoie sa creez un Fero-lichid?(Proiect pentru fizica)
E bine daca am nevoie DOAR de : Pilitura de fier, Ulei 100% vegetal, si apa? Sau mai e ceva care imi scapa?(prima oara, cand fac asa ceva, nu ma judecati din lipsa de cunostinte)
Multumesc, anticipat

Răspuns Câştigător
| idealman a răspuns:

Ulei mineral si pilitura de fier, care trebuie sa fie fff fina in granulatie (ca praful)

| Razorcif explică (pentru idealman):

Numai ulei mineral, nu am... Trebuie sa fac rost... Mersi mult.

1 răspuns: